اتاق فرار ها جنی روحی-آل اسکیپ

شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان نکته منفی تلقی نمی‌شود و قطعا با فضاسازی‌های خوبی که در این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، روند بازی را به‌خوبی پیش می‌برند. مجموعه اسکیپ روم تاج به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در پاییز ۱۳۹۸ با هدف طراحی و اجرای بازی های فکری معمایی و اتاق فرارشکل گرفت. در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند. هدف اصلی تیم ما، طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی است.

اسکیپ روم خونه جنی

اتاق فرار ها جنی روحی-آل اسکیپ

این زامبی ها در شکنجه گاه های مختلف قرار می گیرند تا پر از حس خشم، نفرت، انتقام و بی رحمی شوند. در این صورت ویروس لاس پلاگاس به آن ها تزریق شده و آن ها را بسیار وحشی می کند. دولت برای مقابله با این فرد دیوانه، گروه رزیدنت را برای نجات انسان ها به مبارزه جیمز فرستاد که متاسفانه همه سربازها به قتل رسیدند. حالا نوبت شماست که به عنوان بهترین سرباز این گروه، به صورت داوطلب ابتدا وارد شکنجه گاه شده و پس از فرار به داخل شرکت حمله کرده و ضمن نابود کردن جیمز واتسون و شرکت بلک فایر، جلوی نابودی انسان ها را بگیرید. ابتدا از این نکته آگاه باشید که باید 10 تا 15 دقیقه قبل از شروع سانس در محل حضور داشته باشید و در هنگام ورود همراه خود کفش نداشته باشید.

اتاق فرار ساعت ۶ (خون بهاء)

مجموعه تهرومز توسط گروهی از جوانان عاشق ترس و هیجان راه اندازی شده و شرایط ایده آلی را برای بازی گروه های سنی مختلف فراهم کرده است. نفری ۸۰ هزار تومان میباشد و سبک بازی مهمانخانه خونین تلفیقی از روحی-جنی، اسلشری و تئاتر تعاملی هستش. شما عزیزان می توانید با یک تیم ۴ تا ۸ نفره متشکل از دوستان یا خانواده برای رقابت و بازی در مجموعه سرنخ شرکت کنید. در این پست قصد داریم به معرفی اسکیپ روم 696 که یک از اسکیپ روم های مجموعه RockEscape است بپردازیم … یک مجموعه تبهکاری شما را به عنوان سارق استخدام نموده تا به دفتر کار این کاراگاه برجسته مراجعه نموده و در مدت زمان 1 ساعت، مدارک پیدا شده توسط این کاراگاه را در مدت زمان کمتر از 1 ساعت پیدا کنید.

beenhere سایر مجموعه‌های گروه اسکیپ روم

در این بین هوشنگ توانا کاراگاه باهوش تهران مدارکی برای پیدا کردن این باند یافته است. توجه کنید سیستم نور این شکنجه گاه به نحوی است که تنها یک دقیقه روشن بوده و در آن زمان باید این اطلاعات را به دست بیاورید. در این اتاق فرار تهران به شما لباسی اهدا می شود که بوی نابینایان را گرفته و باعث عدم شناسایی شما توسط سایرین می شود. پس با دقت مراقب حرکات خود باشید چرا که اولین حرکت اشتباه می تواند آخرین لحظه زندگی شما را رقم اسکیپ روم فانتزی بزند. همانطور که میدانید، در اسکیپ روم ها، بازیکنان ملزم به حل معماها و خروج از بازی در یک زمان مشخص (اغلب 60 دقیقه) می باشند و همین امر موجب می شود تا مدیریت زمان از اهمیت بالایی برخوردار شود. در واقع می توان گفت که بازیکنان، با کنترل مدت زمانی که برای حل هرمسئله اختصاص می دهند، یاد میگیرند که چطور در زندگی واقعی نیز از زمان به درستی استفاده نمایند.

  • بعد از کشته شدن آخرین جن گیر که سعی داشت توماس رو از شر جن رها کند، ادوارد پسرش را در عمارت سلطنی‌اش به بند می‌کشد.
  • در این مجموعه،رزرو اتاق فرار تهراناز طریق وبسایت امکان پذیر می باشد و علاقه مندان می توانند پس از پرداخت هزینه ای جزئی اتاق مورد نظر را برای تاریخ دلخواه خود رزرو نمایند و مابقی مبلغ را هنگام ورود به بازی پرداخت کنند.
  • طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند.
  • همچنین، هیجان و استرسی که در این بازی ها احساس میشود، افراد را وادار می کند تا به هم گروهی های خود کمک نموده و همگی با هم نجات پیدا کنند.
او چندی پیش در حادثه مرگبار آتش سوزی خانه اش، همسر و فرزندان خود را از دست داده بود و حال پس از مدتی، خبر خودکشی او به گوش اهالی شهر رسیده است. اما تیم تحقیقات پلیس پس از بررسی شواهد و مدارک موجود، با وجود برخی علائم مشکوک در خانه او، مرگ وی را خودکشی ناشی از افسردگی و فشار روحی اعلام کرد و پرونده مختومه می نماید. در دسامبر 1992 فرد مشکوکی که نیمه شب و به صورت مخفیانه، سعی در ورود به خانه خالی از سکنه آقای درو داشت، دستگیر می شود.