تخفیف اتاق فرار در کیش کیش تک خرید و رزرو تفریحات کیش | allescape

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم. • گاهی هم به دلیل تهویه و فضای یک بازی ممکن است احساس سرما کنید.

این اتاق فرار جزو بازی‌های محیطی مجموعه اسکیپ روم محسوب می‌شود و انجام آن همراه یک تا پنج نفر صورت بهترین سیستم رزرواسیون اتاق فرار می‌گیرد. بازی‌های اتاق فرار معمولا به صورت گروه‌های 3 تا 6 نفره قابل انجام است. از این تعداد کمتر معمولا بازی جذابیت خود را از دست داده و از این تعداد بیشتر، شلوغی بیش از حد اتاق موجب غیرفعال شدن برخی از اعضای گروه می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم با همین تعداد مشخص و استاندارد وارد این بازی شوید.

سناریوی اتاق‌ فرار کشتی دزدان دریایی

بازی عریبه در ژانر وحشت، تئاتر تعاملی قرار میگیرد و موفقیت شایانی از نظر جلب توجه مخاطبان به دست آورده است. اتاق فرار دوگیان دومین اتاق از مجموعه ساعت شنی است که در منطقه شاهین ویلای کرج قرار گرفته است. دوگیان که در ژانر وحشت، درام دسته بندی میشود، قصه ای از روستای دَل در سال ۱۳۵۳ را برای بازیکنان روایت میکند. اتاق فرار شرودا دومین اتاق از مجموعه پارادوکس است و در منطقه بلوار طالقانی کرج واقع شده.

  • دالان های تاریک و ترسناک انبار موزه با موانع لیزری تجهیز شده تا جلوی عبور شما و تیمتان را بگیرد.
  • اگر عاشق حمل معما و حل مسئله و فرآیند تفکر انتقادی هستید، این بازی‌ها به تقویت فکر و حافظه و مهارت‌های حل مسئله شما کمک خواهد کرد.
  • در واقع، در چنین فضایی مأموریت‌های مختلفی به شما داده می‌شود که باید آن‌ها را به درستی پشت سر بگذارید.
  • بازی رویا نیز بین ۴ تا ۶ نفر انجام شده و ۶۰ دقیقه زمان می‌برد.

با آن که اتاق‌ فرار به ظاهر تنها یک بازی و سرگرمی است، اما طراحی این بازی به گونه ای صورت گرفته است که تمام رویدادهای داخل آن کاملا واقعی به نظر برسند. در اتاق فرار همه چیز از نقش‌ ها و بازی‌ های بازیگران گرفته تا طراحی دکور، نورپردازی، صداپردازی، موسیقی و… به نحوی طراحی می شوند که افراد آنها را واقعی بدانند. اتاق فرار یا همان Escape Room (اسکیپ روم) بازی بسیار هیجان انگیزی برگرفته از بازی های کامپیوتری است. اتاق فرار یک بازی گروهی است و نیاز به Team Work برای حل به موقع و مناسب معماها دارد.

مجموعه اتاق فرار بوم اسکیپ

این مختصری از بازی بسیار هیجان انگیز اتاق فرار دالان نفرین شده است. دالان نفرین شده یکی از اتاق فرار های جزیره کیش در مجموعه شهربازی هایلند کیش است که به تازگی در کیش راه اندازی شده است. اتاق فرار امگا اسکیپ روم، اتاق فراری است که بازی‌های اتاق فرار در ژانر ترسناک و هولناک ارائه می‌کند.

مجموعه بوم اسکیپ ( اتاق فرار سعادت آباد)

تخفیف اتاق فرار در کیش کیش تک خرید و رزرو تفریحات کیش | allescape