قیمت توری پرسی اصفهان خرید توری پرسی حصار بافت | foulka

برای خرید توری پرسی گالوانیزه یا آهنی با قیمت درب کارخانه و همچنین استعلام قیمت انواع توری پرسی یا فنس بافتی و مشبک، می‌توانید با کارشناسان فولادین در ارتباط باشید . توری پرسی نوعی توری فلزی ساخته شده از مفتول گالوانیزه یا سیاه است که انواع مختلف و کاربرد زیادی دارد. برای خرید توری پرسی از شهر مفتول با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. توری پرسی یا توری مشبک یکی از انواع محصولات مفتولی است که دارای چشمه‌های مربع و مستطیل شکل بوده و ظاهری شبیه به توری جوشی دارد. با این تفاوت که در این توری، محل اتصال مفتول‌ها به حالت تار و پود به یکدیگر بافته می‌شوند و بر خلاف توری جوشی جای هیچگونه جوشکاری دیده نمی‌شود.

عوامل موثر بر خرید توری پرسی

این توری انواع بسیار متنوعی دارد و سیم مفتول آن ممکن است از فلزهای مختلفی ساخته شده باشد. جنس توری پرسی ممکن است از آهن، فولاد، فولاد گالوانیزه و یا فلز دیگری باشد. همچنین توری های پرسی از جنس آلومینیوم و دیگر فلزات و با روکش پی وی سی هم موجودند. تولید توری پرسی بر دو نوع سیاه و گالوانیزه می باشد که در بازار فروش به صورت کیلویی نیز عرضه می شود. توری‌ های پرسی که دارای چشمه‌ های بزرگی است، به دلیل مفتول کم، کاهش می یابد.

خرید توری پرسی از سایت آهن تخفیف به چه صورتی انجام می‌شود؟

همچنین ممکن است در بتن ریزی فونداسیون ساختمان ها از آن استفاده صنایع مفتولی فولکا گردد. همان‌طور که در موارد فوق گفته شد، توری پرسی دارای تنوع بسیار بالایی از نظر زمینه‌های گوناگون مصرف دارد. در این روش که غوطه وری نامیده می شود، یک وان مذاب با دمای 450 درجه سانتی گراد ایجاد می شود.

  • این توری تنوع بسیاری دارد، انعطاف پذیر و محکم و مقاوم است و شکل ان نیز زیباست.
  • شکل چشمه‌ها هم در انواع متخلف این توری می‌توانند متفاوت باشند.
  • داشتن وزن نه چندان زیاد در مقابل مقاومت بسیار خوب می‌تواند جزء ویژگی‌‌هایی باشد که بسیاری از محصولات فلزی به آن نیاز دارند.
  • این موضوع بر روی افزایش کاربرد این مش‌ها در صنایع مختلف نیز تاثیر گذار می‌باشد.
قیمت توری پرسی اصفهان خرید توری پرسی حصار بافت | foulka لیست قیمت محصولات به صورت به روز در اسرع وقت در اختیار شما قرار داده خواهد شد. این توری ها از مواد متنوعی ساخته می شوند که از جمله می توان به مفتول استنلس استیل، فولاد پر کربن، سیم های فولادی گالوانیزه و .. پس از شناسایی زمینه فعالیت و نیاز خود به این توری باید با کاربرد های توری پرسی آشنا باشید. در نتیجه می‌توانید بهترین و کارآمدترین نوع را متناسب با نیازتان انتخاب کنید. این نوع توری به دلیل مزایای زیاد آن دارای کاربرد‌ های بسیاری در صنایع مختلف است.

توری پرسی ها را می توان بر اساس ویژگی‌های مختلف‌شان از جمله بافت، وزن، نوع ساخت لبه و حاشیه‌ها و … با این الگوی بافت، ترکیبی از بافت بافته شده و بافت ساده هلندی استفاده می‌شود. سیم‌ها، مانند بافت دوبل هستند، هر یک بافته نمی‌شوند، بلکه هر دو سیم بافته می‌شوند.

راهنمای خرید و استفاده از توری پرسی