لوازم یدکی خودروهای چینی

هر قطعهای که بتوان حداقل 5 تا 6 هزار عدد از آن را ساخت، در کشور قالب آن را درست و به تولید میرسانند. البته مشاوران چین یدک قبل از خرید شما را در این راهنمایی میکنند تا انتخاب اشتباه صورت نگیرد. وی بابیان اینکه در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تولید خودرو 2 درصد کاهشیافته است، گفت: البته این کاهش تولید نکته مهمی نیست، زیرا در سه ماهه نخست امسال 167 هزار خودروی کامل تولیدشده است درحالیکه در سه ماهه سال گذشته 43 هزار خودروی کامل تولیدشده بود. قطعات تقلبی گرچه قیمت کمتری نسبت به اصل دارند اما کیفیت پایین آن ها عملکرد خودور را به مرور دچار اختلال و آسیب می کند.

برای برخی خودروها نیز حدود 80 درصد از قطعات وارداتی است و برای برخی دیگر هیچ تولیدی صورت نمیگیرد و همه قطعات مورد نیاز وارد میشوند چراکه تعداد این خودروها در کشور بسیار کم است. این ویژگی و مزیت موجب شده است که افراد با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید انواع قطعات خودرو نمایند. این قطعات به گونهای طراحی شده اند که دارای طول عمر هستند و به طور معمول نیاز به تعویض خواهند داشت. بنابراین، طبیعی است که این قطعات بیشتر از دیگر لوازم خودرو نیاز به تعویض داشتهباشند. شرکت زامیاد که حدود ۴ دهه تولید وانت جونیور را بدون تغییر چندانی ادامه داده بود، در اواسط دههی ۸۰ تصمیم به ساخت نسخهای جدید بر اساس این وانت گرفت. کاظمی در مورد تخلفات صورت گرفته در فروش اینترنتی لوازم یدکی خودرو کرد: به خاطر شکلگیری فضای مجازی در کشور، بسیاری از مصرفکنندگان خرید قطعه از این طریق را ترجیح میدهند.

اخیرا برخی از قطعات الکترونیک از خودروهای داخلی حذف شده و برای همین بازار این قطعات در خیابان اکباتان و چراغ برق رونق زیادی دارد. قطعاتی که در کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا و هلند تولید میشوند و خودروهای مربوط به آنها در کشور تردد دارند، به علت تحریم کمتر اقلام اورجینال را وارد کشور کنیم. پژو دومین خودروساز اروپا می باشد ، که خودروهای آن به پیشرانه های کم مصرف و کم حجم شهرت دارند.امروزه بخش زیادی از تولیدات خودرویی کشور پژو206، پژو405، پژو RD، پژو 207 و پارس تحت برند پژو در ایران عرضه و تولید میگردد. جک توجوی سدان را میتوان یکی از اولین خودروهای جک نامید که پس از همکاری کرمان موتور با خودروساز چینی وارد بازار ایران شد. با پیگیری کارشناسان حراست ایساکو و همکاری پلیس آگاهی تهران و سازمان تعزیرات حکومتی، کارگاهی سه طبقه در منطقه یاغچیآباد تهران شناسایی و مشخص شد قطعات مستعمل و معیوب خودرو که به طور مستقیم با جان سرنشینان در ارتباط هستند، در بستهبندی شرکتهای صاحبنام در این کارگاه، نوسازی و روانه بازار قطعات یدکی میشده است.

تعمیرکاران مهارت خاصی در تشخیص قطعات اصل از تقلبی دارند، زیرا این افراد روزانه با قطعات مختلف از برندهای مختلف سر و کار دارند و به میتوانند قطعه اصل از تقلبی را تشخیص دهند. یکی از مشتریان با او وارد بحث میشود و میگوید «حالا کدوم تقلبی است، کدوم اصل؟ اما در این بازار رنگارنگ از لوازم یدکی چگونه میتوان یک جنس اصل و درجه یک را تشخیص https://chenyadak.ir داد؟ خیلی از این فروشندگان اطلاعات کافی ندارند و شاید نتوانند قطعه را تشخیص دهند. بر همین اساس شما قادر خواهید بود که با اطلاعات کافی در مورد ویژگی و قیمت قطعات خودرو اقدام به خرید یکی از انواع لوازم یدکی خودرو نمایید. فروش لوازم یدکی یکی از همین کسب و کارها است که وارد فضای دیجیتال شده است.

مزیتهایی که فروشگاه یدک مارکت به مشتریان خود ارائه میدهد موجب شده است که آن را به عنوان یکی از بهترین فروشگاههای اینترنتی فروش قطعات خودرو بشناسند. یکی از مهمترین دلایلی که موجب شده است این فروشگاه را به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی قطعات خودرو بشناسند قیمت مناسبی است که جهت خرید قطعات خودرو به مشتریان ارائه میدهد. در این بین به قطعاتی که در بدنه بسیار پرتقاضا هستند و بسیار مورد استفاده قرار میگیرند به طور خلاصه توضیح مختصری خواهیم داد.

فروشگاه چاینیز اتو پارت در زمینه ی فروش لوازم یدکی عمده خودروهای مختلف شامل فروش شده در آگهی تماس حاصل فرمایید . پرفروشترین لوازم یدکی خودرو ، معمولاً قطعاتی هستند که بیشتر از دیگر لوازم در معرض اصطکاک و فرسایش قرار دارند. سخنگوی اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی در ادامه اضافه کرد: برای خودروهایی که پنج یا شش سال پیش در تعداد زیاد وارد کشور شدهاند حدود 30 درصد قطعات در داخل تولید و 70 درصد از طریق واردات تأمین میشوند. فن ماشین شما رادیاتور (با ضد یخ داخل) و کندانسور (با مبرد داخل) را خنک می کند. در زمستان استفاده از بخاری جزو الزامات است که گرم کردن کابین ماشین توسط بخاری آن صورت میگیرد.گرمای بخاری خودرو از موتور آن تامین میشود بدین صورت که این گرما توسط آب رادیاتور جذب شده و بخشی از آن در رادیاتوری که برای بخاری تعبیه شده جریان پیدا می کند؛ با ورود این گرما به رادیاتور بخاری دمنده ای که در آن تعبیه شده است با گذر دادن جریان هوا، هوای گرم را به سمت داخل کابین هدایت میکند.

لوازم یدکی ماشین چینی

به گرانی ارز، کرونا، تحریم و کاهش تقاضای مردم اشاره میکند و میگوید با وجود اینکه در ایام کرونا و قرنطینه بسیاری از مردم از خانه خارج نشدند و تقاضا برای قطعات یدکی کمتر شد اما افزایش قیمت دلار این کاهش تقاضا را جبران کرد و شاهد افزایش قیمت زیادی نسبت به سال گذشته بودیم. سپس متوجه میشوید که بهترین فروشگاه اینترنتی، قیمت به صرفه تر و مناسب تری را برای خرید قطعات خودرو به مشتریان اعلام کرده است. به یاد داشته باشید که خرابی کولر ماشین اصولا شامل مواردی از جمله: اتمام گاز کولرو سوختن فن کولر می باشد. به طور معمول یک باتری خودرو در صورت شرایط مطلوب آب و هوایی، چهار تا پنج سال دوام میآورد. قیمت فشنگی آب ایکس 60 اصلی 185.000 می باشد . ». فروشنده لوازم یدکی با گلایه از تولیدکنندگان لوازم یدکی میگوید این روزها تشخیص تقلبی یا اصلی بودن اجناس بسیار سخت است چون برخی از تولیدکنندگان با هزینه بسیار پایین لوازم یدکی را در یک مغازه زیرپله تولید میکنند و آن را با قیمت معادل جنس اصلی میفروشند، در نتیجه دامنه سود این اجناس تقلبی هم بسیار زیاد است و ما هم واقعا نمیتوانیم تشخیص دهیم کدام اصل است و کدام تقلبی.

چنانچه مشکلی برای هر یک از قطعات به وجود آید تاثیر آن به طور مستقیم بر روی عملکرد و کارکرد خودرو خواهد بود. اما اجازه ندادیم که برای مصرف کنندگان در تهیه این اقلام مشکلی به وجود بیاید. فروشگاه اینترنتی یدک مارکت، یکی از معتبرترین و معروف ترین فروشگاه های اینترنتی تخصصی لوازم یدکی اتومبیل های ایرانی و خارجی میباشد که شما میتوانید قطعات و لوازم یدکی ماشین های مختلف را، به راحتی از فروشگاه یاد شده تهیه نموده و آنها را مورد استفاده قرار دهید. اعتمادآنلاین| مهدی کاظمی در مورد تاثیر تحریمها در بازار لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: در مورد بسیاری از کالاها ممکن است که میزان تولید کشور از واردات بیشتر باشد اما در مورد لوازم یدکی بیشتر کالاها وارداتی است. ما در اسایدک با با حذف واسطه ها سعی بر این کرده ایم که قیمت محصول را با پاببن ترین حالت به دست مصرف کننده گرامی برسانیم.

لوازم یدکی خودرو

به گفته او مشکلات موجود در روند اداری ترخیص کالا از گمرک و بوروکراسی اداری آن نیز مزید بر علت است تا لوازم یدکی گرانتر به دست مشتری برسد. بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث جزو بیمه اتومبیل بوده و برای تمام وسایل نقلیه زمینی قابل ارائه است.بیمه نامه شخص ثالث یکی از متداولترین بیمه نامهها است که برای صاحبان خودرو و موتورسیکلت اجباری است. یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو در ایران به آن اهمیت میدهند این است که قیمت انواع لوازم یدکی را در فروشگاه بررسی میکنند. این که از روسیه یا جایی دیگر وارد می شود، کار ما نیست و مربوط به بخش خصوصی است. اچ سی کراس نیز همانند خودروی برلیانس و دیگر خودروهای بازار نیاز به سرویس دورهای و تعویض لوازم یدکی مختلف دارد که خوشبختانه به راحتی میتوان لوازم یدکی آن را در بازار خودرو و به ویژه بازارهای آنلاین مانند یدک مارکت که پلتفرمهای تامین لوازم یدکی خودرو هستند پیدا کرد.

لوازم یدکی خودروهای چینی