معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان به تفکیک گروه سنی

این کتاب او در سال ۱۹۳۷ در اوج رکود بزرگ یعنی دوران پیش از جنگ جهانی دوم منتشر شد. «هیل»، فرمول موفقیت را در قالب سیستمی فلسفی برای افرادی ارائه کرد که ظاهرا فاقد درک درستی از فرمول موفقیت در زندگی خود هستند. این کتاب برای سال‌های متمادی در فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا قرار داشت و انقلابی در نشر کُتُب در حوزه‌ی توسعه فردی به پا کرد. عملکرد مغز عملکرد مغز انسان نیاز به توضیحات چند http://faraketab.ir/ صد صفحه‌ای دارد.

مطالعه‌ی این کتاب به تمام نوجوانان دنیا توصیه می‌شود. خواندن این کتاب در مدارس آمریکایی مانند کتاب داستان دو شهر، باعث افزایش رقم فروش آن شده است. ضمن اینکه در طول ۱۵۰ سال گذشته، ناشران متعددی دست به چاپ آن زده‌اند. به‌ همین خاطر یافتن آمار دقیق تیراژ آن اصلا کار ساده‌ای نیست. سر تعداد ۲۰۰ میلیون نسخه فروش‌رفته از آن بحث‌هایی وجود دارد، اما با توجه به اینکه سالانه تعداد زیادی از دانشجویان و دانش‌آموزان آمریکایی ملزم به خواندن آن هستند، آمار مذکور چندان هم دور از انتظار نیست. کتاب مصور اینکال به پرفروش‌ترین کتاب مصور در تاریخ ادبیات تبدیل شد.

نویسنده این کتاب ، دریاسالار ویلیام مک روون ، در 10 فصل جداگانه 10 درس مهم آموخته است که در طول زندگی خود بر روی امواج آموخته است. گرچه «ری پولاک» آثار کمی را به چاپ رسانده است، اما به‌دلیل قدرت لحنش در خلق طنز تلخ و آشکار و به‌تصویر کشیدن سیاهی‌های جامعه‌ی اوهایو، طرفداران بسیاری دارد. کتابی که در مورد زندگی یک فیلسوف بزرگ است و کتاب فلسفی نیست. یک داستان به قلم نادر ابراهیمی در مورد زندگی ملاصدرای شیرازی. چونکه سایت مذکور محدودیت دانلود داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این نویسنده زن انگلیسی با رمان‌های عاشقانه و عامه پسند خود به شهرت رسیده است و توانسته در میان ایرانیان… لیست بهترین رمان های جهان که در این یادداشت تهیه کرده‌ایم بنا بر انتخاب داوران و منتقدین مجله تایم است. طبیعتا در این لیست صرفا داستان‌ها و رمان‌های معروف و محبوب جهان آمده است. هیچ رمان ایرانی و کتاب غیر داستانی در این لیست پیدا نمی‌شود. اما در این یادداشت مجموعه لیست‌های معرفی کتاب‌ دیگری هم آورده‌ایم که می‌توانید به کمک آن‌ها کتاب مناسب خودتان را پیدا کنید.

تفاوت سلیقه و باورها باعث می‌شود تا شما از کتاب پیشنهادی دوستتان لذت نبرید. بنابراین در گام بعدی باید خودتان دست به کار شوید تا اثر دلخواه و مناسب را پیدا کنید. کتاب “ملت عشق” یا “چهل قانون عشق” نام رمانی است که توسط الیف اف افاک نوشته شده است و همزمان در سال 2010 به دو زبان انگلیسی و ترکی منتشر شد. با اینکه رمان چشمهایش حدود 67 سال پیش نوشته شد و فضای ادبی آن دوره متفاوت است ، اما هنوز هم یکی از پرفروش ترین رمان های فارسی است. تا سال 1943 ، بیش از 10 میلیون نسخه از این کتاب در آلمان وجود داشت که در مدارس تدریس می شد و به زوج های جوان داده می شد. هیتلر این کتاب را در 15 فصل و دو فصل گردآوری کرده است.

دختر برای یکی از هفته نامه‌های رایگانی کار می‌کند که در پیش خوان کافه‌های اطراف پخش می‌شود. تی شرت جین، خالکوبی، پلک صورتی و چشم‌های درخشان دارد. اولین رمان تحسین‌برانگیز کارسن مک کالرز زمانی به چاپ رسید که نویسنده تنها بیست و سه سال داشت.

۸. شازده کوچولو؛ ۸۰ میلیون نسخه (شاید ۲۰۰ میلیون نسخه)

این کتاب تا لحظۀ انتشار این متن ۴۶ بار تجدید چاپ شده که در بازار نشر ایران عدد کم‌نظیری است. از آن کتابهای معروف ایرانی از یک نویسندۀ معروف و پرکار. لیست ده کتاب برتر ایران با این کتاب معروف ایرانی از عباس معروفی آغاز میشود.

  • رافائل ژیوردانو در این داستان هم تلاش کرده است تا قصه را با علم روان‌شناسی ترکیب کند و در نهایت چیزی بیافریند که راهگشای مردم در سختی‌ها باشد.
  • داستانی است جنون‌آمیز و شوخ‌طبع که در کنار پیرنگ اصلی، خطوط داستانی فرعی بی‌شماری دارد.
  • کتاب های انگیزشی و موفقیت به خواننده تفکر مثبت و درست رو یاد میدن.
  • همه‌ی رفتارها زیر نظر است حتی صفحه‌ی تلویزیونی که در خانه‌هاست هر لحظه رفتار آن‌ها را ضبط می‎کند.
معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان به تفکیک گروه سنی

حتی فضانوردان نیز سیارکی را به نام سیارک شازده دوست‌داشتنی قصه، نام‌گذاری کرده‌اند. برخی منابع ۸۰ و برخی دیگر ۲۰۰ میلیون نسخه فروش را اعلام کرده‌اند. چاپ اول گتسبی بزرگ در سال ۱۹۲۵ موفقیت چندانی کسب نکرد و فیتزجرالد، در حالی‌که خودش و این رمان را شکست خورده می‌دانست در سال ۱۹۴۰ درگذشت.

سات وید فکتور اثر جان بارت

دانلود کتاب با فرمت pdf این روز ها بین دانشجویان بسیار رایج شده است که البته این سایت دانلود رایگان را به راحتی در اختیار کاربران قرار داده است . این کتابخانه دیجیتال غیرانتفاعی با شعار «دسترسی جهانی به تمام دانش»، مجموعه‌ای از بیش از ۱۲ میلیون کتب و متون الکترونیک، کتب صوتی، تصاویر، ویدئوها و نرم‌افزارهای رایگان می‌باشد. علاوه بر این شما می‌توانید با یک ثبت‌نام رایگان و ساده در این سایت، به بیش از ۵ میلیون کتاب مدرن دسترسی پیدا کنید.