28 تا از بهترین پادکست های ایرانی و خارجی_پیشنهاد پادکست ایرانی و خارجی | mey

در رادیو مرز، جهت‌گیری یا اظهارنظر شخصی سازنده پادکست را نمی‌بینیم و قضاوت هرآنچه می‌شنویم با خودمان است. همه ویژگی‌های که نام بردیم رادیو مرز را به پادکستی تبدیل کرده که بعد از شنیدنش می‌توانیم مکث کنیم و دوباره به آن موضوع یا مسئله فکر کنیم. در این پادکست، قرار نیست کتاب‌هایی به انتخاب سازنده آن معرفی یا خوانده شود. کتابگرد به‌سراغ افراد معروفی که عاشق کتاب‌اند می‌رود و با آنها درمورد کتاب‌ها حرف می‌زند. در این بین، مهمانان هر قسمت کتاب‌های موردعلاقه‌شان را نیز معرفی می‌کنند.

صداخونه

28 تا از بهترین پادکست های ایرانی و خارجی_پیشنهاد پادکست ایرانی و خارجی | mey راستش چون استفاده نکردم دقیق نمیتونم معرفی کنم ولی میدونم زیاد هست نرم‌افزارهایی برای ضبط صدا از طریق اسکایپ و اپیزود فلسفه ی زندگی سعادتمند از پادکستهای می کلا صفحه سیستم. همان‌طور که در ابتدای این مقاله مطرح شد، مرجع اصلی تمامی پادکست‌ها سرویس آیتونز اپل است و کاربران iOS می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن Apple Podcasts به همه آن‌ها دسترسی داشته باشند. اولین مرجعی که قصد داریم نحوه انتشار پادکست بر روی آن را به‌شما آموزش دهیم آیتونز اپل است.

سیری در موسیقی غرب، اولین تولید بسامد است که منبع اصلی آن کتاب درک و دریافت موسیقی نوشته‌ی راجر کِیمی‌یِن است. هر قسمت از پادکست فارسی الف داستان یک نمایشنامه را برای علاقه‌مندان به تئاتر و نمایشنامه‌خوانی روایت می‌کند. دغدغه ایران، پادکست معرفی کتاب، تحلیل اجتماعی و روایت صوتی نوشتارهای محمد فاضلی است. محمد فاضلی، مدرس دانشگاه شهید بهشتی و نویسنده کانال دغدغه ایران در تلگرام است.

ChannelB پادکست فارسی‎

را گوش دهید، تا با اتفاقات و فضای فرهنگی هنری ایران آشنا بشید. توی این پادکست درباره موضوعاتی مثل ازدواج، ترافیک، اعتماد به نفس، مهاجرت و… من هم پادکستی به اسم پادکست مستر کوچ تولید میکنم تا در زمینه رشد و توسعه فردی و شغلی بتونم اطلاعات مفیدی رو به مخاطبانم منتقل کنم. خوشحال میشم ابتدا گوش بدین و اگر از کیفیت و عمق کافی برخوردار بود به لیستتون اضافه کنین. ولی راستش من خودم هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و تابحال پادکستی نساختم.فکر کنم اگر سراغ منابع انگلیسی برین خیلی راحت به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. من هم بی پلاس رو خیلی دوست دارم و یه سری از کتابهایی رو که معرفی کرد رو تهیه کردم و خوندم و به تمام دوستان ایرانی و آلمانیم هم حتی کتابِ فکتفولنس رو پیشنهاد دادم.

  • قطعاً شما برای خود محتوا تولید نمی‌کنید، در واقع آن را برای مخاطبان خود می‌سازید.
  • کاربران از هر نوع پادکست خوان که فایل صوتی تان دریافت کنند، در این صورت مبلغ به صورت دلاری به کیف پول حسب کاربریتان واریز می شود.
  • شما می‌تونید خودتون میزبان دو پادکست باشید ولی دو پادکست مجزا.
  • همه سرویس‌های میزبانی که معرفی شدند، غیر رایگان هستند و شما حتما برای تداوم و ادامه کار و برنامه‌ خود نیاز دارید که یکی از پنل‌های آن‌ها را خریداری کنید.
  • با رادیو دیو راه بروید و بدون فکرکردن به اینکه چه می‌گویند فقط لذت ببرید.
اولین کار برای انتشار در اپل پادکست و در اصل اپلیکیشن Podcasts سیستم‌عامل iOS ساخت حساب Apple ID است. پس وارد کردن فرم لازم است با دستگاه iOS خود وارد iTunes شوید و اطلاعات مربوط به محل زندگی را وارد کنید تا Apple ID شما تایید شود. سرویس‌هایی مانند آپلود دات‌آی‌آر، پیکو فایل، آپلودبوی، پشتیبان و… با کمترین هزینه (۱۰ تا ۳۰ هزار تومان به‌صورت ماهانه) یک فضای ۲۵ تا ۵۰ گیگابایتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این فضا که برای انتشار پادکست بسیار مناسب است، قسمت‌های برنامه خود را آپلود کنید و سپس لینک مستقیم آن‌ را در وردپرس و افزونه PowerPress وارد کنید.

پادکست‌های فارسی با موضوع فلسفه، دین و مکاتب