29 مدل دکوراسیون داخلی طلافروشی ؛ نمایش جواهرات در فروشگاه های لوکس و شیک !

دسته سوم: فروشگاههای بزرگ مقیاس: فروشگاههای بزرگ مقیاس معمولا به برندها و یا کسب و کارهای بزرگ اختصاص دارند و هدف از نورپردازی در این نوع فروشگاهها، هدایت درست و صحیح مشتریان به سمت محصولات جدید و بهترین محصول است. طلا فروشی ها از آن دسته مراکز مهم هستند که باید به راحتی و نیاز مشتریان توجه کنند و در طراحی دکوراسیون با این همه طرح و مدل یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه شود هماهنگی بین رنگ ها و دکور است. یکی دیگر از نکات مهم انتخاب کردن لامپ ها و نورپردازها در طلا فروشی است با توجه به این که مصرف انرژی و هزینه ها به سمت پایین باشد.

در تصویر بالا می توانید نمایی از سنگ و شیشه ببینید که در آن رگه های طلایی رنگ به چشم می خورد. مات و یا شفاف شدن این شیشه های هوشمند با به کارگیری از جریان الکتریسیته صورت می پذیرد که با قطع شدن این جریان، ریموت دیگر قادر به انجام فعالیت خود نخواهد بود. اگر باهوش باشید چیدمان را به گونه ای دسته بندی میکنید که مشتری برای خرید محصولش مجبور شود به انتهای سالن برود و در همین بین به محصولات دیگر نیز نگاهی بیاندازد.

طراحی داخلی ویترین طلا فروشی

مطمئنا افراد با طیف وسیعی از فرهنگها مشتری شما هستند، بنابراین وجود چنین مکانی برای راحتی آنها، شما و فروشگاهتان را در ذهن آنها ثبت کند. به خاطر طیف وسیعی از دستبندهای جذاب و قابل سفارشی سازی شهرت دارند که از طلا، نقره و سنگ های قیمتی ساخته شده اند. رنگ بندی یک طلا فروشی، امری است که کاملا وابسته به سلیقه صاحب مغازه و طراح دکوراسیون است اما معمولا استفاده از رنگ هایی که در طیف رنگی سفید، قهوه ای و طلایی قرار دارند، مسئله رایجی است. گاوصندوق ها باید کاملا از چشم خریدار مخفی و در کنترل کامل فروشنده باشد.

طراحی دکور ویترین طلا و جواهر

استفاده کردن از تابلوی الکترونیکی برای ترازو دیجیتال و اطلاعات دادن به مشتری کاملا مناسب است. قرار دادن مبل و یا صندلیهای کوچک برای نشستن افراد موضوعی است که میتواند بسیار مفید باشد. شهرت این شرکت، در بازار کالاهای لوکس، بیشتر برای کالاهای بخش الماس برند تیفانی میباشد و محصول ویژه آن، حلقههای نامزدی تیفانی است، که در بازارهای الماس، طلا و جواهرآلات بسیار مشهور میباشند. به خصوص اگر این فضا طلافروشی باشد و هدف از نورپردازی دو برابر کردن زرق و برق طلاجات و جواهرات داخل ویترین باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهرات

رنگ بندی یک مغازه طلا فروشی نیز شامل رنگ آمیزی دیوار ها، سقف، زمین و ویترین ها است که هر کدام می تواند انتخاب های زیادی را برای شما در دسترس بگذارد. ایده های بسیار متنوعی برای طراحی ویترین های داخل یک فروشگاه وجود دارد. همانطور که میدانید طلا کالای گران بهایی است به همین منظور امنیت داشتن آن بسیار مهم میباشد تا از سرقت اجناس موجود در فروشگاه جلوگیری شود. در طراحی داخلی مسکونی میتوان از دکوراسیونهای موفق در این زمینه استفاده نمود و با بررسی ویژگیهای آن به چیدمان و رنگآمیزی و همچنین استفاده از سبکهای دیگر، در طراحی داخلی مسکونی پرداخت. این کار در تصویر ذهنی مشتریان از طلافروشی بسیار تاثیرگذار است. در نظر گرفتن مکانی برای امتحان کردن جواهرات همراه با نصب دوربینهای مداربسته بسیار مهم و ضروری است. مکانی را در نظر بگیرید تا بانوان بتوانند به راحتی طلاهای انتخابی را در مقابل آینههای قدی و نور کافی امتحان کرده و بهترین آنها را برگزینند.

همان طور که در تصاویر قبل دیدید، طلایی از جمله رنگ های اصلی در طراحی داخلی فروشگاه های طلا و جواهر است. می تواند در طراحی دکوراسیون طلا فروشی به کار رود . در طراحی یک مغازه طلا و جئاهر، ویترین نقش بسیار مهمی را دارد، زیرا همه کالاهای مغازه با جای گرفتن در یک ویترین جذاب می توانند چشم ها را به خود خیره کرده و افراد را به داخل طلا فروشی بکشانند. پس می بینیم که طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی بسیار مهم است به خصوص که شما تازه کار باشید و تازه کار خود را شروع کرده باشید و تصمیم داشته باشید مشتری های که دفعه اول وارد مغازه شما می شوند به مشتری های دائم شما تبدیل شوند. تا به حال به دفعات از فروشگاه خارج شده اید و بدون اینکه خریدی کرده باشید به همراهتان گفته اید: ” از فروشنده خوشم نیامد” یا “حس خوبی بهم نداد” یا عباراتی از این قبیل.

طراحی داخلی جواهر فروشی

استفاده از سطوح براق برای به نمایش گذاشتن رنگ سیاه، ایده دیگری است که به زیبایی بیش تر این رنگ طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر کمک می کند. طلافروشی های دیگری مثل فروشگاه طلای گلدیس در مرکز خرید گلدیس و جواهرسازان ایران و … چیدمان طلافروشی و نمای کلی از طراحی دکوراسیون فروشگاه از موارد مهم دیگری است که در خرید و جذب مشتریان بی اثر نخواهد بود. ویترین طلا فروشی از دیگر موارد و مؤلفههای مهم و اصلی در یک فروشگاه طلا فروشی است. نصب گلدان های کوچک دیواری یکی دیگر از طراحی های دیوار ویلا ست. ترکیب رنگ های روشن و ملایم یکی از مواردی است که بیشتر مغازه داران ازآن استفاده می کنند ولی باید به ویژگی هر یک از این ترکیب ها دقت کرد و باید با توجه به شرایط محیط و دکور به انتخاب رنگ ها بپردازیم. در این فضا برای نمایش جواهرات از باکس های تمام شیشه ای استفاده شده که به صورت رندوم در برخی از قسمت های دکوراسیون قرار گرفته اند.

دکوراسیون داخلی طلافروشی این محصول با نور پردازی ویژه، نمایانگر ماهیت مغازه شماست و می تواند مشتریان را به سمت شما و فروشگاه تان جذب کند تا دیگر اجناس شما را نیز در کنار این محصول بررسی کنند. جذابیت اصلی در طراحی داخلی انتخاب رنگ درست دیوار ها با دکور است و باید هماهنگی بین آنها باشد و تناسب میان این دو مشتری را جذب مغازه می کند. رنگ های سفید و طلایی، دو رنگ اصلی این دکوراسیون هستند. دزدگیر و همچنین گاوصندوق که بر روی محصولات وصل میشوند، امنیت این مکان را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهند. دقت داشته باشید که انتخاب رنگ در طلافروشی دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا انتخاب یکرنگ نامناسب میتواند تا حد زیادی از درخشش جواهرات شما کاسته و از جلوه آن بکاهد. تامین امنیت در هر مغازهای، بهخصوص مغازه طلافروشی که با طلا و جواهرات ارزشمند سروکار دارد، از اولویتهای اصلی و ابتدایی در شروع کار است.

در تصویر فوق از ویترین های ذوزنقه ای شکل استفاده شده است که دور تا دور آن ها را ورقه های طلایی رنگ تشکیل داده اند و فضای داخلی شان سفید رنگ و نورانی است. نمونه بعدی که دیوار دکوراسیون یک فروشگاه دیگر را نشان می دهد، سطحی متشکل از چند ضلعی های فراوان را نشان می دهد که برخی از قسمت های آن از مخمل بنفش رنگ پوشیده شده اند و سایر قسمت های آن را آینه و باکس های سفید رنگ نورانی به همان شکل چند ضلعی پر کرده اند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ

درواقع به این جهت که نور فروشگاه و طلا فروشی شما نباید به نحوی باشد که چشم مشتریان را اذیت کند و انعکاس نور اجازه ندهد انتخاب درستی داشته باشند. رنگهای مناسب میتوانند تا حد بالایی بر میزان جذب و یا انعکاس نور تأثیر داشته باشند. در طراحی وتغییر دکوراسیون یک طلا فروشی باید توجه داشته باشیم که وسایل در جای مناسب خود قرار بگیرند. نوع متریال هایی که در اجرای فضای داخلی یک فروشگاه زیورآلات به کار می روند، باید با دقت انتخاب شود. درجه و شدت نور مورد استفاده در طلافروشی با توجه به نوع دکور و حجم جواهرات موجود در مغازه ، متفاوت می باشد. بنابراین ویترین طلافروشی باید به نحو مطلوب، جواهرات را به نمایش بگذارد.

برای چینش طلا و جواهرات از سبک های جدید و مدرن استفاده نمایید. اما اگر سبک کارهای شما جدید و امروزی است، ما به شما پیشنهاد میکنیم که از طراحی با سبک مدرن استفاده کنید. در اتاق خواب منازل وجود پنجره امری ضروری است پس بهتر است پرده ای که برای طراحی مسکونی و دکوراسیون اتاق انتخاب می شود زیبا و شیک باشد و چیزی از نوردهی پنجره کم نکند. چیزی که در دکوراسیون این فضا جلب توجه می کند، قاب های روی دیوار هستند که گوشه های منحنی، لبه های گچبری شده و پس زمینه ای روشن و نورپردازی شده دارند. چه چیزی باعث موفقیت این طرح های جواهرفروشی می شود؟

این موضوع از نظر جنبه روانشناسی تاثیر بالقوهای برای جذب مشتریان دارد. ساخت و اجرای روف گاردن بیشتر جنبه ی ایجاد فضایی با نشاط و سرسبز در بام منازل که بلا استفاده مانده اند، می باشد و بیشترین مزیت آن رهایی از خستگی زندگی در آپارتمان ها می باشد. با ورود با ویلایی با آن همه بزرگی دیوارها بیشترین فضایی است که به چشم می خوردند. شما هستید که بیشترین زمان را در آن فضا می گذرانید. مشتریان هنگام ورود به طلافروشی به جزئیات و ظرافت آن توجه میکنند. ویترین طلا فروشی باید به گونه ای طراحی شود که همه سلیقه ها را در بر بگیرد. طراحی دکوراسیون تجاری باید به گونه ای باشد که تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریان فراهم می نماید. بنابراین دکوراسیون ویترینها باید به شکلی باشد که مشتری بتواند از داخل ویترین، آن ها را مشاهده نماید و در صورتی که تصمیم نهایی برای انجام خرید داشت، فروشنده آن را به خریدار تقدیم کند.

طراحی و بازسازی طلافروشی

استفاده از میله های طلایی رنگ در بخش میان دو فضا و لوسترهای مدرنی که شاخه های متعدد و نور قوی و خیره کننده دارند از دیگر خصوصیات جالب این فضاست. بانوان به دلیل جزئینگر بودن توجه زیادی به محیط دارند پس انجام اصولی امور را فراموش نکنید. سقف، بخشی از دکور مغازه است که کمتر مغازه ای به طراحی آن توجه میکند پس شما با استفاده از طرح سقف مغازه میتوانید خاص بودن و متفاوت بودن در مغازه تان را بیشتر کنید.

این مجموعه با حمایت های بی دریغ مشتریان گرامی و تکیه بر خلاقیت کارشناسان داخلی توانسته با هزينه ای بسیار مناسب، كيفيت متفاوتی را ارائه نماید. یک گردنبند طلا بلند یا یک گردنبند رو مانتویی طلا، حتی یک زنجیر اسپرت و نازک که حروف لاتین طلا پلاک آن باشد هم بسیار زیباست. یک طراحی خاص و لاکچری را برای بخش درب ورودی و خروجی طلافروشی درنظر بگیرید. سیستم های گرمایشی و سرمایشی را باید به گونه ای انتخاب کنیم که متناسب با فضای محیط باشد و صرفه جویی یکی از مهمترین کارهای طراحی داخلی تجاری و طراحی داخلی اداری است. یکی دیگر از رنگ های زیبا و رویایی که برای دکوراسیون فروشگاه های طلا و جواهر مخصوص بانوان کاربرد دارد، رنگ صورتی روشن است. نصب شیشههای لمینت یا ضد ضربه، دوربینهای مدار بسته و همچنین به کارگیری از دربهای ریموتی میتواند از پارامترهای دیگر در هزینه طراحی دکوراسیون مغازهها به شمار آید.

امیدواریم مورد توجه تان واقع شده و بتوانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن طلا و جواهر خود را چیدمان دهید. تصویر بالا فضایی را به نمایش می گذارد که اکثر قسمت های آن تاریک هستند و تنها بخشی که مخصوص ویترین و نمایش جواهرات است، روشنایی دارد. ویترین طلا فروشی دقیقا تابلوی نمایشی است که تمام جواهرات و طلا ها در معرض نمایش به مشتری قرار می گیرد. دکوراسیون طلا فروشی در دسته بندی طراحی مکان تجاری قرار می گیرد. استفاده از شیشه باعث نمایش کیفیت بالای این دسته از جواهرات میشود.