Pin on سئو سایت سئو خارجی offpage seo , SEO -بهترین بک لینک

حال برای اینکه یک استراتژی موفق در SEO OFF PAGE داشته باشیم، باید بک لینک هایی داشته باشیم که از طریق آنها به صفحات متفاوت سایت لینک بدهیم. چون این لینک ها بسیار مفید هستند و کاربرانی را جذب خود می کند که در جستجوی اطلاعات مرتبط با وب سایت هستند. عواملی دیگر مانند برندینگ، کانتنت مارکتینگ، روابط عمومی، لوکال سئو، سوشیال مدیا مواردی هستند که در یک استراتژی موفق اثرگذار هستند. گوگل در زمان تصمیم گیری در رابطه با رتبه بندی صفحات وب، بسیاری از عوامل سئو خارجی را در نظر میگیرد که لینک ها جزو این عوامل هستند، اما عوامل زیادی وجود دارد. به همین دلیل رتبه بندی فقط بر اساس شایستگی محتوای وب سایت شما نیست بلکه مجموعه ای از عوامل هستند که این پروسه رتبه بندی گوگل را چالش برانگیز می کند. وقتی در مورد بازاریابی محتوا حرف زده می شود، اکثر افراد تصور می کنند که این موضوع فقط یک روش سئو داخلی است که مدیران سایت‌ها با نوشتن و انتشار محتوای خوب می توانند رتبه صفحه خود را بهبود دهند.

 • لینک سازی داخلی به صورت اتوماتیک، لینک سازی در صفحه اول سایت و همچنین در منو در دسترس شما قرار دارند.
 • هر چه سوالات شما یا پاسخ تان تخصصی تر باشد، محبوبیت شما بیشتر می شود چونکه شما را به عنوان یک متخصص در این زمینه می شناسند.
 • هر گونه اقدامی برروی سرعت سایت، بهبود کلمات کلیدی، بهینه سازی طراحی سایت و …
 • لینک بیلدینگ تکنیک ایجاد پروفایل بک لینک هایی است که از صفحات سایت های دیگری که با موضوعات مشابه سروکار دارند و در این بخش تاثیرگذار هستند به سایت ما منتهی می شود.

همانطور که گفتیم سئو خارجی سایت به اقداماتی که خارج از وبسایت شما انجام می شود مربوط است تا در نتایج صفحات موتورهای جستجو تاثیر بگذارد. بهینه سازی سئوی خارجی برای رتبه بندی بهتر در نتایج جستجو، درک و محبوبیت بهتر وبسایت، کسب اعتماد و افزایش آتوریتی یک وبسایت است. روش‌هایی مانند برند سازی، بازاریابی محتوا، فعالیت در شبکه های اجتماعی و موارد دیگر نقش مهمی در یک استراتژی جامع برای سئو دارند. اکنون که با کلیت مفهوم سئو آف پیج و اهمیت آن در بهینه‌سازی سایت آشنا شدید، قصد داریم شما را با روش سئو Off Page و ترفندهای آن آشنا سازیم.

 • از این پس مهم ترین مقالات سئو سایت را در این بخش قرار خواهیم bestbacklink.top داد.
 • در مورد ارورهای 404 و سئو off page مهم‌ترین اقدامی که باید انجام بدهید، شناسایی صفحات 404 ورودی و سپس ریدایرکت کردن آن‌ها به صفحات مشابه یا مهم سایت است.
 • برای اینکه بتوانید یک سایت بهینه داشته باشید باید انواع سئو را بشناسید و به آن ها عمل کنید.
 • به طور کلی تمامی این فاکتورها در هر یک از پروژه‌های سئو به دو دسته سئو داخلی و سئو خارجی سایت دسته‌بندی می‌شوند که هر کدام تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاصی را دنبال می‌کنند.

بهتر شدن آن به افزایش فروش و بالارفتن بازدید کسب‌و‌کار آنلاین می‌انجامد. SEO یا Search Engine Optimization به زبان ساده، بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو است. راهکار مناسبی که منجر به انتقال ترافیک ارگانیک بیشتر، به سمت سایت خواهد شد. در این مقاله به این سوال می پردازیم که سئو off page چیست؟ و با چه اقداماتی می توان سئو آف پیج سایت را بهبود بخشید.

سئو On-Page چیست؟

Pin on سئو سایت سئو خارجی offpage seo , SEO

اما همین بک لینک‌ها می‌توانند به عامل اصلی سقوط سایت شما در نتایج گوگل تبدیل شوند. ساخت بک لینک اصول خاصی دارد که در مقاله «آموزش ساخت بک لینک» به آن‌ها پرداخته ایم. رپورتاژدر تبلیغات اینترنتی به‌عنوان یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برندها یا اشخاص در سایت‌های خبری پربازدید درج می‌شود. گزارشی از فعالیت کسب‌و‌کار یا حرفه شما که توسط مدیر تبلیغات یا روابط عمومی که در وب سایت‌های خبری بزرگ و پربازدید قرار می‌گیرد. با توجه به آمار بالای بازدید این سایت‌های خبرگزاری،احتمال کلیک کردن بر روی خبر و وارد شدن به سایت شما خیلی بالا خواهد رفت.

سئو خارجی چیست ؛ تکنیک های سئو آف پیج

مطالعات نشان داده که ارتباط مشخصی بین تعداد لینک‌های دامنه اصلی و رنکینگ بالاتر وجود دارد. موتورهای جستجو نیز از لینک‌ها برای پایش صفحات وب و کاوش در آنها بهره می‌برند. موتورهای جستجو با الگوریتم‌های عنکبوتی خود، لینک‌ها را تشخیص می‌دهند. آن‌ها از طریق لینک‌ها، بین صفحات مختلف وب سایت و سپس بین سایت‌های مختلف به حرکت در می‌آیند. لینک بیلدینگ به معنای ایجاد لینک و به عبارت دیگر بک‌لینک از سایت‌های دیگر به سایت مورد نظر است.

 • بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بخشی از سئو off page و در واقع نوعی لینک سازی نیز است.
 • البته فراموش نکنید که اگر محتوای وب سایت از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، دریافت لینک به تنهایی کافی نیست .
 • طول عنوان صفحه را زیر 70 کاراکتر نگه دارید و در صورت امکان به 50 نزدیک کنید.
 • آنچه در مورد 404‌ها در سئو خارجی باید موردتوجه قرار بگیرد، لینک‌های ورودی به سایت شما است که با ارور 404 برخورد می‌کنند.